مانیتور هیولایی ۵۵ اینچی Odyssey Ark سامسونگ ممکن است در ماه آگوست به فروش برسد شایعات به عنوان یادآوری عمل می کنند که سامسونگ واقعاً این موضوع را اعلام کرده است

اخرین اخبار رسمی از مانیتور سامسونگ Odyssey Ark

بر اساس گزارشی که از رسانه کره ای ETNews (از طریق SamMobile) منتشر شده است، سامسونگ در حال آماده شدن برای عرضه مانیتور 55 اینچی خمیده Odyssey Ark در ماه آگوست است. این مانیتور که در ماه ژانویه در نمایشگاه CES معرفی شد، طبق گزارشات، چند برنامه صدور گواهینامه را پشت سر گذاشته است که باید قبل از عرضه به فروش برسد.

جزئیات در مورد این مانیتور هنوز اندک است. این شرکت گفته است که یک پنل 16:9 4K خواهد داشت و این پایه از چرخش، شیب و چرخش پشتیبانی می کند. همچنین اعلام کرد که در نیمه دوم سال 2022 (که پنجره گزارش شده در ماه اوت دقیقاً در آن قرار دارد) منتشر خواهد شد. اما بیایید صادق باشیم، وقتی با مانیتوری ظاهر می‌شوید که قول می‌دهد در حین استفاده از آن به طور فیزیکی بر روی شما غلبه کند، حتی اگر قیمت یا نرخ تازه‌سازی را اعلام نکنید، مردم توجه خواهند کرد.

سامسونگ می گوید این شماره برای مدیریت «نور و رابط» است. زیرا دسترسی به دکمه های پشتی بسیار سخت است. تصویر: سامسونگ
سامسونگ می گوید این شماره برای مدیریت «نور و رابط» است. زیرا دسترسی به دکمه های پشتی بسیار سخت است. تصویر: سامسونگ

بسیاری از ما اینجا در اوشن سئو برای این مانیتور بسیار هیجان زده هستیم – .اما مانند بسیاری از اعلامیه‌های CES، با گذشت ماه‌ها، یادآوری چیزی از سیل ابزارها و فناوری‌ها دشوار است. آیا سامسونگ واقعاً یک مانیتور بسیار منحنی و بسیار بزرگ را معرفی کرد که می تواند در اطراف و اطراف شما کشیده شود یا این فقط یک رویای تب بود؟ شایعات مبنی بر اینکه واقعاً می تواند به زودی منتشر شود ثابت می کند که در واقع واقعاً اعلام شده است و به ما یادآوری می کند که ما مشتاقانه منتظر آن هستیم.

یکی از مواردی که کمی به این گزارش اعتبار می بخشد این است که سامسونگ مانیتورهای دیگری را که در CES امسال معرفی کرده بود، با موفقیت عرضه کرده است. مانیتور M8 به طور قطعی کمتر جاه طلبانه (اما بسیار زیبا) و همچنین یک مانیتور بازی خمیده کوچکتر (بخوانید: اندازه معقول) به نام Odyssey Neo G8 وارد قفسه های فروشگاه ها شده است. در حالی که واضح است که این دلیلی بر این نیست که آرک در جایگاه بعدی قرار دارد، خوب است که ببینیم سامسونگ سابقه ارسال مانیتورهای CES خود را در سال جاری دارد.

مانیتور 55 اینچی سامسونگ Odyssey Ark
مانیتور 55 اینچی سامسونگ Odyssey Ark

کروز سواری بدون راننده

آموزش سئو سایت موزیک

مشکلات سئو

توسعه و تجارت الکترونیک چیست؟

بهینه سازی سایت در موبایل


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 12 =